חיתוך בלייזר - היתרונות הגדולים

עבודות חיתוך בלייזר הן עבודות אשר יכולות להעניק לכל אחד המזמין אותם יתרונות רבים מאוד. היתרונות הגדולים של העבודות הללו הפכו אותן לעבודות פופולאריות ומבוקשות מאוד בעידן המודרני, עבודות אשר מעצבים, אדריכלים, בעלי מפעלים ואפילו אנשים פרטיים משתמשים בהם למגוון רחב של צרכים. קחו למשל בגדי עבודה – בעזרת חיתוך מקצועי של הבד עם לייזר, ניתן ליצור כיתוב מיוחד על הבגדים, חיתוך מדויק של הבד ולענות על עוד מגוון רחב של צרכים אשר הופכים את בגדי העבודה להרבה יותר איכותיים והרבה יותר נוחים לעובדים אשר משתמשים בהם, בהתאם לסוג העבודה אותה הם מבצעים.

במות הרמה תעשייתיות

 

במות הרמה אלו מיתקני הרמה שמופעלים בעזרת מנגנון מיספריים ((scissors mechanism להרמה והורדה של משאות ו/או אנשים.

על פי רוב במות הרמה מרימות משאות כבדים וגדולים במהלך הרמה יחסית קטן.

שימוש בבמות הרמה היא דרך יעילה למנוע פגיעות גופניות של העובד באמצאות מיקום העבודה במקום אופטימלי שיימנע מאמצים ארגונומיים ונזקים לשלד ולרקמת השריר.

 

"כננת הרמה"

כננת הרמה הינה מכשיר ייעודיי להרמה ושינוע של משאות כבדים באמצעות חבל או כבל ייעודי הנכרך סביב ציר. הכננת עצמה מורכב מגלגל סובב עליו מתלפף החבל המקושר אל המשא אותו מיועדת הכננת להרים. את הכננת עצמה ניתן להפעיל בדרכים שונות, כאשר הדרכים הנפוצות כיום הן באמצעות כוח הידראולי, כוח פיזי וכוח חשמלי.

מניפולטור להרמת זכוכיות

מניפולטור להרמת  זכוכיות הוא מתקן הרמה שמיועד להרמה מהירה וקלה של פלטות זכוכית. הוא מופעל על ידי מפעיל בודד שיכול כך להעביר את הפלטות ממצב עמידה למצב שכיבה מבלי שיצטרך להפעיל מאמץ גדול וזאת  בזמן קצר ובאופן בטיחותי.

עגלת משטחים: איך בוחרים עגלה מתאימה?

לפני שבוחרים עגלת משטחים, חשוב להגדיר ראשית כל לאיזה מטרה היא משמשת אותנו ומהם מאפייני העבודה שלנו:

ציוד הרמה ייעודי לתעשיות הכימיה, הפרמצבטיקה והמזון

תעשיות שונות זקוקות לפתרונות הרמה ושינוע שונים, בהתאם לאופי העבודה והאתגרים שהיא מציבה. תעשיות המזון, הכימיה והפרמצבטיקה כוללות עבודה רבה של שינוע חביות, אריזות, שקים, קרטונים, חומרי גלם מסוגים שונים ועוד. במקרים רבים עבודה שכזו מצריכה ציוד מיוחד – ציוד שמותאם לביצוע פעולה ספציפית או לסוג עבודה מסוים.

הרמת משאות בעבודה: המשקל המותר על פי החוק בישראל

לא כולם יודעים, אבל לפי החוק בישראל ישנה הגבלה על המשקל שלעובד מותר להרים באופן ידני. מהו המשקל המותר? כיצד בודקים מהו? על כך בשורות הבאות.

מניפולטורים תעשייתיים

מניפולטורים תעשייתיים הינם מתקני הרמה שמאפשרים שינוע והרמה של מוצרים שונים במשקל שעד 900 קילוגרמים.

קיים מגוון גדול של מניפולטורים. ניתן לתכנן אותם באופן ספציפי בהתאם לצרכים ולדרישות של הלקוח. כמו כן הם מתוכננים כך שיתאימו לסביבת העבודה הקיימת ולשאר המכונות שבהן נעשה שימוש בתהליך העבודה של הלקוח.

מהפכי משטחים: למה זה טוב?

 מהפכי משטחים | מהפך משטחים

מהפכי משטחים הם סוג של ציוד שינוע שבו נעשה שימוש במחסנים ובמפעלים. תפקידם, כפי שניתן להבין מהשם שלהם, הוא להפוך משטחים שעליהם יש מטען. ישנן כמה סיבות לשימוש במהפכים בסביבות עבודה שונות:

ציוד הרמה: איך בוחרים ציוד מתאים?

יש שנוטים לקחת עניינים כמו ציוד שינוע או מתקני הרמה בקלות ראש. אך לציוד הרמה לסוגיו חשיבות רבה בכל הנוגע לניהול העסק ויש לו השפעה על התוצאות העסקיות. גם למנהלים וגם לעובדים יש אינטרס ברור להבין כיצד ניתן להפיק את התועלת הרבה ביותר מציוד ההרמה. בין אם מדובר במחסן או במפעל קטן ובין אם מדובר בעסק שבו עובדים רבים: ציוד הרמה ושינוע יכול להביא לרווח כספי על ידי ייעול העבודה. כדי להפיק את היעילות המקסימאלית מציוד ההרמה יש להקפיד על כמה כללים כשבוחרים וכשמתפעלים את הציוד הזה.

הרמה בטוחה באמצעות ואקום: כיצד ניתן למנוע נזקי שלד-שריר

בטכנולוגיה המתקדמת של הרמה באמצעות וואקום נעשה שימוש במגוון תעשיות. זהו אמצעי עזר להרמת מוצרים וחומרים שנועד לחסוך במאמ מיותר לעובדים.

שינוע גלילים: איך מרימים בצורה נכונה?

במפעלים ובמקומות עבודה אחרים שבהם נעשה שימוש בגלילים מסוגים שונים, הניוד שלהם ממקום למקום מהווה תמיד אתגר מיוחד. שינוע הגלילים – לקיחתם ממקום אחד, הניוד שלהם והמיקום שלהם במקום אחר – מציב מספר קשיים שנובעים מאופי העובדה. צורתו של הגליל, המשקל שלו והצורך לשמור עליו שלא ייפגע יוצרים אתגר בפני העובדים שצריכים לשנע אותם ממקום למקום.

עגלת משטחים

 

 

 

במות הרמה אלו מיתקני הרמה שמופעלים בעזרת מנגנון מיספריים ((scissors mechanism להרמה והורדה של משאות ו/או אנשים.

על פי רוב במות הרמה מרימות משאות כבדים וגדולים במהלך הרמה יחסית קטן.

שימוש בבמות הרמה היא דרך יעילה למנוע פגיעות גופניות של העובד באמצאות מיקום העבודה במקום אופטימלי שיימנע מאמצים ארגונומיים ונזקים לשלד ולרקמת השריר.

 

 

 

 

 

במת הרמה חשמלית

במות הרמה הן חלק ממגוון הפתרונות להרמה ושינוע שמספקת חברת זטא-גרופ. במות הרמה קרויות לעתים גם "משטחי הרמה", ומשתייכות לקטגוריית מוצרים המכונה גם "מתקני הרמה". במות הרמה נותנות מענה לשני צרכים גם יחד: האחד - שינוע מטענים וציוד, והשני - הרמת ציוד ומטען לשם ביצוע עבודות בגבהים משתנים. ישנן גם במות הרמה שנועדו להעלאת עובדים לגובה. במות הרמה מצויות בשימוש בעולם המסחר, התעשייה, המלאכה והבנייה. בין השימושים האפשריים של במות הרמה ניתן למנות: שינוע והעלאת סחורות לגובה במחסנים ובבתי קירור, הרמת ציוד עבודה באתרי בנייה, העלאה של ציוד וכלים במקרה של ביצוע עבודות חשמל או תחזוקת מבנים, הקמה של קונסטרוקציות, הגבהה של ציוד בבית מלאכה כדוגמת נגריה או מוסך ועוד.

עגלות שינוע

קבוצת זטא היא בעלת נסיון רב ומובילה בתחום המוצרים המשמשים לשינוע מטענים, אמצעי הרמה, עגלות משטחים, מלגזונים, מהפכי משטחים, כננות ועוד. מוצרינו המובחרים מספקים פתרונות טכניים מצויינים לשינוע במגוון תנאים ואופני פעילות. אנו מייבאים ומשווקים מבחר עגלות שינוע, ובהן עגלות לשינוע חביות, עגלות חשמליות למדרגות, עגלות משטחים (ראו מאמר נפרד), מריצות ממונעות ועגלות ידניות לשינוע ארגזים ומשאות.

כננת חשמלית

כננת חשמלית (electric winch) היא אמצעי להרמה ולשינוע מטענים. זהו אמצעי עזר מצוין להרמת משאות קטנים ובינוניים, ומתאים לשימוש ביתי בידי בעלי מקצוע, וכן בבתי מלאכה ובתי עסק, מפעלים ואתרי בנייה. כננות חשמליות משמשות להרמת מטענים ומשאות שבין עשרות למאות ואפילו אלפי קילוגרם.

מתקני הרמה

מתקני הרמה הם חלק מן המתקנים והאמצעים המשמשים להרמה ולשינוע שמספקת חברת זטא-גרופ זהו מונח כולל לסוגים שונים של מתקנים ומכשירים שנועדו לשנע ולהרים לגובה ציוד, מטענים ומשאות כבדים. מתקני הרמה מצויים בשימוש נרחב בתחומי המסחר, הבנייה, החקלאות, התעשייה, הרכב והאוטומציה, החרושת והמלאכה. מקומות עבודה שבהם משתמשים במתקני הרמה, לדוגמא, הם: מחסנים, מפעלי תעשייה ובתי חרושת, מוסכים, מרכזים לוגיסטיים, נגריות ונפחיות, שדות תעופה וסדנאות. 

אביזרי הרמה, מתקני הרמה

קבוצת זטא  מנוסה ומובילה בייבוא ובשיווק מוצרים לשינוע ציוד ומטענים, מתקני הרמה, כננות, עגלות משטחים ועוד. אנו מעניקים מעטפת פתרונות מגוונת לבתי עסק ומפעלים בתחומי הבניין, המסחר, התעשייה, החקלאות, המלאכה והחרושת. לצד המכשירים והמתקנים שאנו מייצרים ומייבאים, אנו מחזיקים מגוון אביזרי הרמה - ציוד משלים והכרחי לעבודה ולפעולות שבשגרה. את שלל אביזרי ההרמה שלנו ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות - אביזרי הרמה רגילים ואביזרי הרמה ייעודיים. מלבד אביזרי ההרמה, תוכלו למצוא אצלנו גם אביזרים נוספים וציוד נלווה לעבודה בגובה, לשם אבטחה ומיגון. לפניכם סקירה אודות מבחר אביזרי ההרמה, האמצעים המיוחדים והציוד הנלווה להם, מבית זטא - גרופ.