שרשראות הרמה

שרשראות הרמה בטוחות ואיכותיות

בקבוצת זטא מייבאים ומשווקים מגוון אבזרי הרמה, כדוגמת כבלים מפלדה, ווים וחגורות המיועדים לקיבוע המטען המורם באופן חזק, יציב ובטוח. בנוסף, אנו משווקים מבחר איכותי של שרשראות הרמה העומדות בכל דרישות התקנים. ברשותנו מגוון סוגי שרשראות מסחריות, שרשראות הרמה קליברטיות, שרשראות G80 ו-G100ושרשראות פלסטיק.

שרשראות איכותיות העומדות בכל דרישות התקנים

אנו מספקים ללקוחותינו שרשראות הרמה בטוחות לחלוטין שעומדות בכל דרישות תווי התקן עם סימון תקני על גביהן. השרשראות מסופקות ברמות טיב שונות המתאימות להרמת מטענים במשקלים שונים. יש לציין כי ככול שרמת הטיב עולה כך בהתאם איכותה ועלותה של השרשרת. יחד עם זאת, בחירת רמת הטיב משתנה בהתאם לסוג ואופי העובדה הנדרשת. כך למשל, בסביבת עבודה חומצית או בטמפרטורות מאוד גבוהות, במקרים רבים דווקא שרשראות מטיב 4 הינן בעלות עמידות עדיפה משרשראות ברמות טיב יותר גבוהות.

הליכי ייצור ובקרה מוקפדים

כל חוליה בשרשראות ההרמה שאנו מספקים עשויה מחוט פלדה מכופף, כאשר הקצוות חוברו במרכז עם ריתוך חשמלי ועברו טיפולים תרמיים בחום גבוה המגדילים את חוזקם בהתאם לטיב דרגה מבוקש. בנוסף, כל השרשראות שאנו משווקים עוברות בדיקות והליכי ביקורת איכות מחמירים המותאמים לדרישות תווי תקן. הבדיקות כוללות בין היתר מבחני עומס ובדיקות הרס מדגמיות. מעבר לכך, שלמותה של השרשרת נבחנת על ידינו במטרה לוודא שכל חוליה חפה מפגמים כדוגמת סדקים או עיוותים.

הזמנת שרשראות הרמה

להזמנת שרשראות הרמה המתאימות לצרכים שלכם, ברמת איכות ובטיחות הגבוהה ביותר, צרו קשר עם קבוצת זטא בטלפון 02-9950800.